tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp tmvp

Diáknapi vidám vetélkedő beosztása


A 2017. ápr. 29. szerdai diáknapi vidám vetélkedőben részt vevő osztályok beosztása itt letölthető.

SZKTV versenyeredmények-Járműfényező


Az elmúlt héten került megrendezésre a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) járműfényező szakmában.

Iskolánk két döntőbe jutott tanulója kiválóan szerepelt a megmérettetésen.

 

Illés Dávid Olivér országos IV. helyezést, míg Gáspár László országos VII. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanárok: Erdősi Ákos, Jáger Éva

 

A kiemelkedő eredményhez szívből gratulálunk! Sok sikert kívánunk tanulóink szakmai pályafutásához!

Hné M. A.

BRAMAC ELŐADÁS - 2017. 03. 20.


Iskolánk tetőfedő tanulói a Bramac Kft. vendégei voltak.

Viniczai Róbert alkalmazástechnikai vezető több témában tartott érdekes, újdonságot is bemutató előadást.

 

A programot szervezte: Papakozmász Péter szakmai tanár

 

Köszönjük a BRAMAC cégnek, hogy támogatják szakmai oktatásunk színvonalát!

 

Hné M. A.

 

Kozmetikus szakmai előadás


Az elmúlt héten iskolánk vendége volt a KALCSU KOZMETICS ügyvezetője, aki bemutatta kozmetikus tanulóink számára a Kalcsu Kati Kozmetikus Pályakezdő Programot.

 

A programot szervezte: Tisóczkiné Baranyai Tímea mesterkozmetikus, szakmai tanár

 

Köszönetünket fejezzük ki a színvonalas előadásért, és a szakmai életpályamodell bemutatásáért!

Hné M. A.

Katasztrófavédelmi verseny - 2017


A 2017. évi Katasztrófavédelmi Ifjúsági verseny első, internetes fordulóján iskolánk csapata a 12 induló közül elsőként jutott tovább az április 12-ei pétfürdői helyszínű gyakorlati fordulóra.


A továbbjutó 8 csapat a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján is feltüntetésre került.

 

A csapat tagjai: Papp Richárd Csaba, Stanka Martin, Ring Máté, Koncz Péter

 

Gratulálunk a szép eredményhez!

Kultúrális versenyeredmények - 2017


Március 18-án rendezték Budapesten a Stefánia Palotában a Szakmai Középiskolások Kulturális Egyesület által meghirdetett versenyek országos döntőit.


A kb. 400 résztvevő közül iskolánk csapatai az alábbi eredményeket érték el:

 

Örökségünk 48 - szakgimnáziumi kategória- III. helyezés
A csapat tagjai: Papp Dániel, Plank Norman, Maill Ákos
Felkészítő: Böhm László

 

Magyarok Európában - szakgimnáziumi kategória - VII. helyezés
A csapat tagjai: Fischer Dominika, Fülöp Angéla, Kovács Rebeka
Felkészítő: Nagy Dóra

 

Magyarok Európában - szakközépiskolai kategória - IV. helyezés
A csapat tagjai: Kozma Norbert, Lennert Máté, Mészöly Martin
Felkészítő: Nagy Dóra

 

Magyarországi cigány-roma nemzetiségek - szakközépiskolai kategória - IV. helyezés
                           Diósi Krisztián
Diákunkat a zsűri külön dicséretben is részesítette, hogy egyedül is vállalta a megmérettetést.
Felkészítő: Nagy Dóra

 

Valamennyiüknek gratulálunk az elért eredményekhez!

 

Diáknap - 2017.03.29.


Tisztelt Iskolapolgárok!

 

Az idei tanév diáknapját március 29-én, szerdán tartjuk, melyen a következő programokra várjuk a részvételeteket:

 

  • 9 órától Alma Mater bemutató az Agórában (VMK)
  • 11 órától vidám vetélkedő az iskola területén
  • 12 órától facsemeték ünnepélyes örökbefogadása
  • 13 órától tanulói rajz-, eszköz és termékkiállítás megnyitója
    a Táncsics teremben
  • Kerékpártúra Veszprém-Szentkirályszabadja-Balatonalmádi-Alsóörs-
    Balatonalmádi-Szentkirályszabadja-Veszprém útvonalon
    (Gyülekező 8 órakor az iskola sportpályáján.)

 

KA

Diákolimpia - 2017.03.22.


Iskolánk fiú labdarúgó csapata az V-VI. korcsoportos diákolimpia körzeti döntőjében 3. helyezést ért el.

 

A csapat tagjai: Dancsók Kristóf 12K, Gyurmáczi Roland 11B, Krausz Dávid 12S, Ludvig Tamás 11S, Sági Béla 11A, Solymosi Patrik 11A, Szaknyéri Márk 11A, Szombathelyi Patrik 12K, Takács Dániel 12S, Takács László 9S, Tóth Dávid 11R.


A csapat felkészítője: Magyar József tanár úr.

 

Gratulálunk a szép eredményhez és felkészítéshez egyaránt!

 

ÁSZÉV döntőbe jutás - 2017


Az Ágazati Érettségi Vizsgatárgyak Versenyén (ÁSZÉV) döntőbe jutott tanulóink:

 

- Rendészet szakmacsoport: Kertai Bendegúz és Győri Martina 12.R osztályos tanulók

Felkészítő tanáraik: Dr. Simon Géza, Szalai István rendőr őrnagy, Papp Ferenc


- Építészet szakmacsoport: Strenner Tamás és Virth Bence 12.S osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Albert Enikő

 

Az eredményekhez szívből gratulálunk, sok sikert kívánunk a döntőben!

Hné M. A.

Diáknapi kerékpártúra


Kedves Diákok!


Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megszervezzük a diáknapi kerékpártúrát. A gördülékenyebb lebonyolítás érdekében idén a túrára jelentkezés elektronikusan történik.


A tervezett útvonal: Veszprém-Szentkirályszabadja-Balatonalmádi-Alsóörs-Balatonalmádi-Szentkirályszabadja-Veszprém.


A túrára csak akkor jelentkezz, ha megbízható, saját kerékpárral tudsz jönni! Az időjárásnak megfelelő öltözékről, ételről és italról mindenki önállóan kell, hogy gondoskodjon.


Kerékpáros sisak és láthatósági mellény viselete a túrán ajánlott! 


Ha TE is szeretnél jönni, akkor mihamarabb, de legkésőbb 2017. március 26-ig jelentkezz az alábbi oldalon! 


JELENTKEZÉS A KERÉKPÁRTÚRÁRA


KA

Bejelentkezés

@tmvp.hu

Elérhetőségek
  • Igazgató: Eveli Péter

  • Levelezési cím: 8200 Veszprém, Eötvös K. u. 1

  • Telefonszám: (88) 420-066

  • Fax szám: (88) 420-004

  • E-mail cím: iskola@tmvp.hu

  • OM azonosító: 203066

  • Táncsics Alapítvány:
  • 19263638-1-19

  • Veszprémi Táncsics
  • Diáksport Egyesület:
  • 18872240-1-19